Γιατί;



Το ν’ αγαπάς απλά τον τόπο σου, πολλές φορές δεν είναι αρκετό

Το να κρίνεις και να κατακρίνεις από «απόσταση», είναι πάντα ανεύθυνο

Το να εύχεσαι απλά τα πράγματα να πάνε καλύτερα, είναι (μάλλον) ουτοπικό

Το να συμμετέχεις ενεργά είναι βέβαια κουραστικό, αλλά συνάμα και λυτρωτικό

Το να παλεύεις για τα πιστεύω σου και τα όνειρά σου είναι ΖΩΗ




Γι’ αυτά και πολλά άλλα …







Δευτέρα, 18 Οκτωβρίου 2010

ΕΜΠΡΟΣ ΧΩΡΙΣ ΠΙΣΩΓΥΡΙΣΜΑΤΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αντωνίου
(υποψήφιος Δήμαρχος)

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Χαράλαμπου
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανέστη
ΒΑΪΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Χρήστου
ΓΕΩΡΓΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου
ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Γεώργιος
ΓΡΑΜΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ του Ανέστη
ΔΕΛΙΝΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Αναστάσιου
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
ΖΙΟΥΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικόλαου
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου
ΚΑΒΟΥΡΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Χρήστου
ΚΑΚΑΦΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ελευθέριου
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θωμά
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ σύζ. Αντωνίου
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σάββα
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Αθανασίου
ΚΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου
ΚΑΨΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Ευάγγελου
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ του Ανδρέα
ΛΑΖΑΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
ΜΠΑΚΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λάμπρου
ΝΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χρήστου
ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του Δημήτριο
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σωτήριου
ΠΑΝΤΕΡΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαρίλαου
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Χρήστου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Θωμά
ΠΟΝΤΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του Μιλτιάδη
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Χαράλαμπου
ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Σάββα
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλέξανδρου
ΤΣΑΡΜΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεώργιου
ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΔΙΚΑΙΟΣ) του Γεώργιου
ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Αστέριου
Δημοτική Κοινότητα Σερβίων
(υποψήφιοι σύμβουλοι της δημοτικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του Νικόλαου
ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αθανάσιου
ΖΗΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανάσιου
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του Λεωνίδα
ΤΣΙΡΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Νικόλαου
ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του Αθανάσιου
Τοπική Κοινότητα Αυλών
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)
ΔΑΛΑΓΙΩΡΓΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Νικόλαου
ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Γεώργιου
ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεώργιου
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Στέργιου
Τοπική Κοινότητα Βαθυλάκκου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ του Γεώργιου
ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Βασίλειου
ΠΑΤΑΠΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Γεώργιου
ΠΟΥΛΑΤΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αναστάσιου

Τοπική Κοινότητα Γουλών
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)
ΔΡΟΓΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Τηλέμαχου
ΚΕΛΙΚΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Αλέξανδρου

Τοπική Κοινότητα Ελάτης
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου
ΜΠΙΣΙΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ
ΣΦΑΛΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ευάγγελου
ΤΕΛΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεώργιου

Τοπική Κοινότητα Ιμέρων
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ηρακλή
ΛΙΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ιωάννη
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ανέστη
ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χαράλαμπου
Τοπική Κοινότητα Καστανιάς
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)
ΛΑΣΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανάσιου
ΤΣΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντώνιου
Τοπική Κοινότητα Κρανιδίων
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

ΑΡΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευθύμιου
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανάσιου
ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικόλαου


Τοπική Κοινότητα Λευκάρων
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

ΚΙOΣΕΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικόλαου
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ματθαίου

Τοπική Κοινότητα Λιβαδερού
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

ΒΡΟΝΤΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Ευθύμιου
ΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημήτριου
ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Θεοδόσιου
ΤΣΙΟΚΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Γεώργιου

Τοπική Κοινότητα Μεσιανής
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη
ΤΣΙΜΠΡΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημήτριου
ΦΑΝΤΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του Άνθιμου
ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ του Αναστάσιου

Τοπική Κοινότητα Μεταξά
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεώργιου
ΝΗΤΣΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Αθανάσιου
ΝΤΕΛΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του Ευάγγελου


Τοπική Κοινότητα Μικροβάλτου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του Αλέξιου
ΖΑΡΑΒΙΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ελευθέριου
ΚΑΒΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημήτριου
ΤΖΙΟΥΤΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεώργιου


Τοπική Κοινότητα Νεράϊδας
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

ΒΑΪΖΟΓΛΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ του Ιάκωβου
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Γεώργιου


Τοπική Κοινότητα Πλατανορρεύματος
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

ΚΑΡΑΝΩΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Φώτιου
ΠΡΑΣΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεώργιου
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του Νικόλαου
ΤΣΟΛΗΣ ΚΙΜΩΝ του Ιωάννη


Τοπική Κοινότητα Πολυρράχου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ ΑΝΝΑ του Γεώργιου
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεώργιου
ΜΑΛΙΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γρηγόριου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου


Τοπική Κοινότητα Ροδίτη
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Σταύρου
ΚΑΪΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Μιχαήλ
ΚΕΧΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ του Χαράλαμπου
ΣΑΜΛΙΔΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ του Αναστάσιου


Τοπική Κοινότητα Τρανοβάλτου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Ιωάννη
ΚΟΥΤΙΟΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του Παναγιώτη
ΠΑΠΑΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αχιλλέα
ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Τριγωνικού
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Θεόδωρου
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Δημήτριου
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Χρίστου
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου